info@mgyendustri.com +902328538853

Hakkımızda

MGY Endüstri 2011 yılında İzmir / Türkiye’de kurulmuştur. Şirketimiz kurulduğu günden bu yana çeşitli sektörlerde,  çelik konstrüksiyon ve makina imalatı konu başlıkları altında projeye dayalı çelik ürünlerin imalatında öncü kuruluşlardan biri haline gelmiştir.

Torbalı / Yazıbaşı’nda 5000  m2 toplam alan içerisinde 2500 m2 kapalı üretim alanımızla yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

MGY Endüstri projeye dayalı basınçlı – basınçsız tanklar , döküm potaları , filtreler , konveyör hatları , mobil kırma eleme tesisleri , vibrasyonlu elekler , çelik ergitme fırınları , tandişler , çimento öğütme değirmenleri , bilyalı değirmenler , ısı eşanjörleri ve diğer özel tipte makina ve endüstüriyel tesis aksamları imalatlarını başarı ile tamamlamıştır. Ayrıca montaj ekiplerimiz yurtiçi ve yurtdışı montaj faaliyetlerine devam etmektedir.

Vizyonumuz


  • – Şirketimiz müşteri memnuniyetini ve aynı zamanda sürekli , dengeli büyüme politikasını öncelikli hedefleri arasında tutmaktadır.

Misyonumuz


  • – Müşterilerimizle ; Uzun süreli ilişkiler kurmak ve sunduğumuz yaratıcı hizmet ve çözümlerle başarılı projelere beraber adım atıp tamamlamak ,
  • – Tedarikçilerimizle ; Karşılıklı anlayışın olduğu ve ticaret hayatımıza değer katan ilişkiler kurmak ,
  • – Çalışanlarımızla ; Ekip ruhunu ön planda tutup başarılı işlere imza atmak.

İmalat & Montaj

Konstürksiyon İmalat ve Montaj / Konstürksiyon İmalat ve Montaj<br />

Makina & Ekipman

Makina Ekipman imalat ve tedariği ile ilgili tüm çözümlerde sizlere hizmet vermekteyiz.<br />

Tesis Montajları

Demir Çelik Tesisleri, Çimento Tesisleri, Enerji Tesisleri İmalat ve Montaj hizmetleri ile çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz.<br />

Diğer İmalatlar

İçerisinde Demir - Çelik olan tüm proje imalatlarında hizmet vermekteyiz. Örn. Çelik ev konstrüksiyonları...<br />

Çelik Konstrüksiyon, Makina İmalat ve Montaj, Tesis Montajları ile ilgili projeleriniz için bizlere danışabilirsiniz.